Nagybányai Szentháromság Plebania Logo
2020. augusztus 17.
Hagyományőrző keresztény lovas tábort szervezett a Szentháromság-plébánia

A Szentháromság-templom 300. éves jubileumi rendezvénysorozat keretében Hagyományőrző keresztény lovas tábort szervezett plébániánk György Alfréd kamilliánus szerzetes közreműködésével 2020. augusztus 10-14. között a festői tájú Forrásligeten (Izvoare).

Közel száz 5-8. osztályos diák vett részt a keresztény szellemiségben megszervezett, színes programkínálatú, kikapcsolódásra lehetőséget biztosító gyermektáborban, amelynek megszervezésében és lebonyolításában a plébánia önkéntesei is részt vettek.

A rendezvény a magyar kormány támogatásával valósult meg.

Szatmári Római Katolikus Egyházmegye Logo
PARTNEREINK
Nagybánya.ro – Városunk és Környéke Logo
BÚSz Logo
Maramaros.ro Logo
Mária Rádió Erdély Logo
RomKat.ro | Kincseiből régit és újat Logo
Magyar Kurír - Katolikus Hírportál Logo
Vatican News - Hírek a Vatikánból Logo